Як правильно обрати свіжі троянди

Протягом багатьох століть троянда залишається королевою квітів. Саме її найчастіше дарують у букетах. І це не дивно. Адже троянди вирізняються своєю красою, виронченістю, розмаїттям, а також чудовими ароматами. Даруючи композицію з цих квітів, хочеться якнайдовше насолоджуватися їхньої красою, проте не завжди це виходить. Першою причиною цього неприємного випадку можуть бути несвіжі квіти.

Як відрізнити свіжі троянди з-поміж інших

Насправді, питання “як відрізнити свіжі квіти” дуже часто хвилює покупців, проте як це зробити знають одиниці. Тож давайте розберемося, на що варто звертати увагу при виборі троянд.

  1. Не варто обирати вже готову композицію в магазині. Якщо ви будете наочно бачити, які саме квіти використовують для букету, шанс, що вони свіжіші значно вищий. 
  2. Як показує практика, якість квітів, які продаються в салонах квітів, вища, ніж в звичайних кіосках, а тим паче в переходах. Це пояснюється тим, що салони більше піклуються про свою репутацію. Тим паче, якщо салон входить в велику мережу. 
  3. Перед тим, як обрати квітку для букету, потрібно її ретельно оглянути. На ній не має бути ані тріщинок, ані плямок. 5dac0d675654e.jpg
  4. Існує думка, що купивши троянди з нерозкритими до кінця бутонами, вони будуть стояти довго. Проте це не зовсім так. Нерозкриті бутони у більшості свідчать про те, що рослина була зрізана не дозрівши. Таким чином ви ризикуєте подарувати букет з квітами, які так і зів’януть з нерозкритими бутонами. Порада! Купуйте квіти з напів розкритими голівками. Цей показник свідчить про свіжість троянди.
  5. Наступний крок, який вам потрібно зробити: пощупати голівку троянди біля стебла. Якщо у цьому місці бутон пружний, можна зробити висновок, що перед вами свіжа квітка.
  6. Інший спосіб перевірити – взятися за стебель і трохи потрясти троянду. Зверніть у цей момента увагу на пелюстки. Якщо вони легко ворушаться, краще вибрати іншу квітку. 
  7. Трохи відігніть пелюсти від бутона. Вони мають повернутися назад. Це свідчить про те, що троянда жива і буде довго радувати вас у вазі.
  8. Сорт троянди. Ось список тих сортів, які вирізняються своєю стійкістю: Аваланж, Рафаелло, Гран-прі, Марічка, Пенні Лейн, Ель Торо. Звичайно, це не весь список, проте це найпопулярніші сорти.
  9. Зверніть увагу, чи побризкані пелюстки лаком або фарбником. Якщо ви помітили такі сліди, знайте, що у такому разі, пошкоджені на бутоні пелюстки були зняті, а за допомогою спеціальних засобів квітці надали “товарного вигляду”. Такі квіти не варто брати, навіть якщо букет вам дуже сподобався. 

А можно купити троянди в магазині Камелія та бути впевненими на всі сто відсотків, що вони свіжі.