Як у 2021 році взяти онлайн-кредит на карту і не прогадати?

21 століття – це час діджіталізаціі. У 2021 році всі процеси стали ще більш дистанційними і більше немає необхідності ходити в відділення фінансових організацій за кредитом, все оформляється онлайн. У зв’язку з популярністю онлайн-позик в Україні збільшується кількість мікрофінансових організацій (МФО), що робить умови позик ще вигідніше. Але як отримати кредит онлайн на карту і не помилитися?

Чому кредити онлайн на карту так популярні?

Популярність онлайн-кредитування полягає в двох особливостях: МФО максимально лояльні до своїх клієнтів, а позичальники одержують високий цілодобовий сервіс на вигідних умовах. Вимоги мікрофінансових компаній в більшості випадків зводяться до двох документів:

  • Паспорт громадянина України;
  • ІПН;
  • Додатково вказуються номер мобільного телефону і банківської карти.

Натомість клієнт отримує:

  • Цілодобову роботу: оформити позику можна в будь-який час доби, а також в свята і вихідні.
  • Швидкість: процес займає від 15 до 30 хвилин.
  • Можливість отримати позику з поганою кредитною історією (КІ).
  • Мінімум документів: більше ніяких довідок про доходи, поручителів і застав.

Отримати онлайн-займ можуть всі громадяни України від 18 років, в тому числі: студенти, безробітні, пенсіонери, жінки в декретній відпустці і інші категорії населення.
Щоб оформити кредит онлайн на карту швидко і не отримати відмову, рекомендується уважно заповнювати кредитну заявку. Кожна помилка або свідомо помилкова інформація призведе до відмови. У разі правильно заповненої заявки, весь процес від початку до зарахування грошей на карту займе не більше 30 хвилин.

Як вибрати МФО?

В Україні налічується понад 700 МФО, серед яких є як перевірені ліцензовані, так і компанії з поганою репутацією і без ліцензії. Щоб вибрати кращі умови і не потрапити на компанію без ліцензії, рекомендується користуватися сайтами-агрегаторами. Всі кредитні пропозиції від мікрофінансових компаній з хорошою репутацією можна переглянути в каталозі Nominal. Виділимо кілька перевірених кредиторів:

Рекомендації від експертів

Перед тим як оформляти онлайн-кредити пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями від фахівців в області мікрокредитування. Це дозволить взяти вигідний позику, контролювати кредитне навантаження і уникнути попадання в боргову яму:

  • Оформляючи онлайн кредити на карту в Україні, позичальники повинні правильно проаналізувати свій рівень щомісячного доходу. Головна мета цієї дії — знизити кредитне навантаження, зробити її комфортною. Позичальник повинен бути впевнений, що зможе повернути заборгованість в строк, без прострочень.
  • Вибравши кращі умови МФО, слід перейти на сайт компанії і уважно прочитати умови кредитного договору. Загострювати увагу слід на дрібному шрифті, це дозволить уникнути переплат.
  • Оформляючи онлайн-займ не рекомендується вказувати дату виплат в день зарплати, слід додати запас в 2-3 дня. У разі, якщо зарплату затримають, позичальник буде мати додатковий час.

Підсумувавши, слід сказати, що головне при оформленні онлайн-позики — правильний вибір МФО і уважність до деталей. Навіть вибравши кращі умови на ринку слід не забувати про читання кредитного договору перед його підписанням. Це дозволить уникнути неприємних несподіванок і зробити кредитне навантаження комфортною.